Ma bevásárlás után a futópálya mellett jöttem haza csomagokkal,de tudtam hazaérve lepakolok,átöltözök és futócipőt húzok....
Így is lett.
Kihagytam egy hetet.
A térdem rendbejött.
Most úgy érzem jó a futó cipő és kellett is ez a váltás,csakis jó cipőben lehet futni!Azaz az egészséges láb érdekében.
2 km-t lefutottam,van még itthon teendő és szerintem futás közben láttam landolni M svájci gépét-már jó érzés lesz hogy otthon is helyreáll a létszám😊
Futás is hiányzott.
De hiányzott az a fejben való gondolatmenet amit futás közben rakok össze.
Kibővítem majd a km-eket és ez a sok gondolkodási idő is megnő és hátha megfejtem a jövőm felé vezető utat is,legalábbis ez a célom.
És...szeretek futni....ez pedig jó érzéssel tölt el.