A következő címkéjű bejegyzések mutatása: futás és az infralámpa. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: futás és az infralámpa. Összes bejegyzés megjelenítése

Futás-és az infralámpa

Ma ketten futottunk este.
Én 3 km-t.

A futókör másik futója ennél komolyabb km-eket mert ő sokkal gyorsabban fut nálam.

De egy a lényeg:a kutyás is elsőbbséget ad nekem,mert futok.A gyalogló is lehúzódik mert én futok és a gyorsabban futó a kezével int afféle üdvözlésféle szerintem hogy napi szinten azonosulunk az egészségünk érdekében.

A nyújtásokat komolyabban kell vegyem mert van némi térdsérülésem amit infrázok,és remélem nem lesz komolyabb.Ezért is nem emelem a km-ek számát egyelőre.

Az biztos,hogy edzettebb,fittebb-nek érzem magam így 1 hónap rendszeres esti futás után!
Vitaminok mellett más gyógyszert nem szedek,erre koncentrálok,hogy a futás mindig minden körülmény között meglegyen

 

Munka után...

Munka után....jó döntés a mozgás... Egyre többször... Beiktatom a mindennapokba.... A futópad...levezeti a stresszt és nagyon jólesik mozogn...