Volt pihenő.
Mert futócipőt kerestem😊
És utánaolvasás is volt.
Lesz teszt.
Majd írom milyen volt a választás.
Munka után....jó döntés a mozgás... Egyre többször... Beiktatom a mindennapokba.... A futópad...levezeti a stresszt és nagyon jólesik mozogn...