Ma nagyon alig pulzussal keltem,49-es.
Aztán munkában és munka után,de erről inkább ne is...
Aztán rendeződtem és kedvem is volt.
Hát irány a futópálya.
Nagyon-nagyon jó volt🙏
Nem bántam meg egy percét sem,a nap fénypontja-
És futás után lett egy szívverésem is,talán érzem is hogy élek.
És a vérnyomásom tökéletesre állt be.


