A következő címkéjű bejegyzések mutatása: a nap fénypontja. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: a nap fénypontja. Összes bejegyzés megjelenítése

A nap fénypontja

Ma nagyon alig pulzussal keltem,49-es.


Aztán munkában és munka után,de erről inkább ne is...
Aztán rendeződtem és kedvem is volt.
Hát irány a futópálya.

Nagyon-nagyon jó volt🙏
Nem bántam meg egy percét sem,a nap fénypontja-
És futás után lett egy szívverésem is,talán érzem is hogy élek.
És a vérnyomásom tökéletesre állt be.




 

Munka után...

Munka után....jó döntés a mozgás... Egyre többször... Beiktatom a mindennapokba.... A futópad...levezeti a stresszt és nagyon jólesik mozogn...