Hóesésben

Hogy ma miért futottam?

Mert kellett!

És jó volt.
Hóesésben bónuszban.

Holnap is futok😊

 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Munka után...

Munka után....jó döntés a mozgás... Egyre többször... Beiktatom a mindennapokba.... A futópad...levezeti a stresszt és nagyon jólesik mozogn...