Napi futás(ok)

 Elérkezett az este...irány a futókör...2.5 km kipipálva.(2022.12.29.)


Megint elérkezett az este:2.5 km pipa.(2022.12.30.)





Esti fények

Reggeli fények...igenám de az esti fények sem voltak ám rosszak!
Futókör és a megszokott sötétség a sarló Holddal az égen.
Na ez a fény is nagyon szívmelengető nekem.
2.5 km simán ment de ma nem lett többlet.
3 profi futó körözött le ma,de tudom én is jó helyen állok mert a futókörön haladok lassan a saját tempómban.Alig 1 hónapja futok csak,haladok🙏

 

2.5 km

/A fotó nem saját./
Ma 2.5 km kipipálva.
Már szép lassú futással egyhuzamban lefutom.
Majdnem 1 hónapja futok.
Mindig picit több lesz.🙏-fokozatosan.

Hazaérve már nem eszek és mindig iszom valami finom teát,ízesítés nélkül.
Egész jó estezáró ez így.
Nővéremtől kaptam egy futós aláöltözetet.
Ma már használtam is.🙏

 

Most fuss,ne majd!

1000 m-es a kör,én 2 kört futottam.
Lassan.
Volt egy edzett futó a KÖRön némileg motivált de lekörözött persze.

Jóleső napzárás volt!

 

Otthoni edzés

Esett az eső,azaz szakadt tegnap este.
Egyelőre nincs vízhatlan cipőm és felszerelésem se ami az eső-futást engedné....
Így otthon pótoltam a mozgást.
Még jó,hogy van pár fitness eszközöm:)


 

Előtte-utána

Ma valahogy így.
Már fáradt voltam mert úgy 50 kg-ot cipeltem haza a vállamon,hátamon a boltból...de eljött az este,a futókörök.
Jó érzés most,hogy teljesítettem!

 

Napzáró

Ez pont így van....
Várom a napban az estét,mikor futni megyek.
És igen.
Változtat.





 

Munka után...

Munka után....jó döntés a mozgás... Egyre többször... Beiktatom a mindennapokba.... A futópad...levezeti a stresszt és nagyon jólesik mozogn...