Reggeli fények...igenám de az esti fények sem voltak ám rosszak!
Futókör és a megszokott sötétség a sarló Holddal az égen.
Na ez a fény is nagyon szívmelengető nekem.
2.5 km simán ment de ma nem lett többlet.
3 profi futó körözött le ma,de tudom én is jó helyen állok mert a futókörön haladok lassan a saját tempómban.Alig 1 hónapja futok csak,haladok🙏

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése