Napzáró

Ez pont így van....
Várom a napban az estét,mikor futni megyek.
És igen.
Változtat.





 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Munka után...

Munka után....jó döntés a mozgás... Egyre többször... Beiktatom a mindennapokba.... A futópad...levezeti a stresszt és nagyon jólesik mozogn...