Ma valahogy így.
Már fáradt voltam mert úgy 50 kg-ot cipeltem haza a vállamon,hátamon a boltból...de eljött az este,a futókörök.
Jó érzés most,hogy teljesítettem!
Munka után....jó döntés a mozgás... Egyre többször... Beiktatom a mindennapokba.... A futópad...levezeti a stresszt és nagyon jólesik mozogn...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése