Futó cipő

Volt pihenő.
Mert futócipőt kerestem😊

És utánaolvasás is volt.





Lesz teszt.

Majd írom milyen volt a választás.

 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Munka után...

Munka után....jó döntés a mozgás... Egyre többször... Beiktatom a mindennapokba.... A futópad...levezeti a stresszt és nagyon jólesik mozogn...