Futópad karácsonyra

Ma megérkezett a karácsonyra szánt futópad.
/Vele együtt kegyetlen fejfájásom is van ma,így majd csak az ünnepek után lesz az avatása.
Nagyon sok fokozatba állítható,de mivel csak visszaszoktatom magam így jó lesz az alacsony fokozaton is!/

Minimum ezt a 2-3 éves formámat szeretném visszanyerni!

Nem elérhetetlen!
Nekem ez az egyik fogadalmam 2026-ra....




 

Futógép ajánlásra

.
2 év telt el...
Valaminek történnie kell.
A pulzusom nem változott.
Orvosilag megállapított tény:sport szivem van,ezért.
Semmit nem sportolok.
Ezért nekem kell tennem,hogy élet legyen bennem és valós sport szivem legyen ,legyen pulzusom...futnom kell.
Költözök.

.
Jó városi levegő...ja nem,pont központibb helyre költözök,mint a kertváros.
Mit lehet tenni?
Beszélgetés kapcsán a kolléganőmtől átveszem a futógépet.
Igen,futni fogok,egyelőre futógépen.Aztán meglátjuk.
Kolléganőm 10 km-ereket fut már egyhuzamban,én még nem tudok vele tartani,de meglátjuk majd.
A lehetőség adott.
Újraindítom a blogbejegyzéseket.
Nagyon várom!

 

Új kezdet

Az Atletikai VB-n kint lehettem és óriási élmény volt látni csodákat.
Már ott fejben eldöntöttem nekem is vissza kell állnom a futópályára.
Van egyéb talp és köröm problémám amit orvosol a gyógypedikűrös szigorúan havonta megyek hozzá.
A térdemre kollagént szedtem és most is szedem.
Így a sérülések és a problémák ellenére lemerészkedek a futópályára és újra építgetem fokozatosan a köreimet.
Lelki ápolás is lesz egyben.Mikor futottam nagyon jó hatással volt rám mentálisan is!

Pszichológushoz is járok és ott is megerősítést kaptam hogy ami bennem van-jóga,futás-azt alkalmazzam a mindennapokban és lassú,de egyenletes pozitív változást lehet elérni.

Csakis az én szintemen,kocogva,elkezdem újra....

 

Kollagén-kúra

Valamit kell tenni magammal,hogy kicsit felpörgessem a pulzusom.👀
Valami élet-szerű dolog nem ártana.
És ez a futás szerintem.

Kollagént szedek 2.5 hete a térdemre.
Van javulás és szeretnék elkezdeni újra futni.
Hiányzik is már.
Bízom abban hetente többször sikerül újra az esti futás!
/és a térdem is bírni fogja!/

 

lelkemet símogatta

Lementem futni,
Fáj a bal térdem és L-m kérdezte:"Jó ötlet ez?"
És annyit mondtam igen,mert az kifogás lenne ha nem mennék és akkor soha nem fogok már futni.
Jó RR lett:126/76//67.
De mindig nem futhatok hogy legyen pulzusom?!

A lelkemet símogatta,így a lehető legjobb ötlet volt egy picit csípős estén futni egy picit.

 

Munka után...

Munka után....jó döntés a mozgás... Egyre többször... Beiktatom a mindennapokba.... A futópad...levezeti a stresszt és nagyon jólesik mozogn...